| Grigore1239 a întrebat:

Ce sa fac daca mi s-a ars ventilatorul la placa video? Am un Forsa GeForce FX 5500 256MB.

17 răspunsuri:
| DjDanutzy a răspuns:

Man nu stiu dar iti dau eu una la fel la pretul de 100 lei daca esti din Bucuresti

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns:

Placa aia mai mult de 30-35 ron cu totul nu face, daca nu manshel e pe AGP 8x...deci e antica si de demult.

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns (pentru Grigore1239):

Ce configuratie ai?

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns (pentru Grigore1239):

Configuratia asta are usor vreo 10 ani, dar inca mai merge pentru net, un film si un joc subtzire gen counter-strike

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns (pentru Grigore1239):

N-ar trebuii...eu am multe calculatoare (cu asta ma ocup) si am la vanzare si unul identic cu al tau doar ca are MX440 video si merge si pe youtube perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns (pentru Grigore1239):

E bine... asta e unul din sistemele care le am la vanzare, eu folosesc quad-core cu 8-16gb ram placi video pe 256 biti. Daca esti vreodata interesatsa cumperi un PC cauta-ma ca-ti fac pret BUN eventual mi-l dai pe al tau+ diferenta la ceva mai bun.Stima!

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns (pentru Grigore1239):

Deunde esti?

Răspuns utilizator avertizat
| hashu1985 a răspuns (pentru Grigore1239):

Daca erai din Bucuresti te ajutam cu cea mai mare placere, dar asa nu ma complic sa trimit curier, sunt sigur ca si in constanta gasesti ceva ieftin la schimb cu astea.

| Tyrr a răspuns:

Scoti placa video, apoi te uiti ce prindere are ventilatorul(surub/cleme)...ps(nu desprinzi elementi doar ventilatorul) apoi te duci la un magazin care comercializeaza electronice cu ventilarotul(pentru a'ti lua acceasi marime de v) te costa in jur de 20lei unul nou!

Răspuns utilizator avertizat