| Diana_5262 a întrebat:

Ce sa fac in seara asta am trebuie sa cant la cor si imi simt gatul uscat parca mi se taie vocea? ce sa fac? ce sa iau? va rog frumos ajutati-ma lumea se bazeaza pe mine

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Freaca un galbenus de ou cu zahar, amesteca-l cu lapte caldut si bea-l. Sau bea un paharel de vin dulce. Succes!

| 123456 a răspuns:

Sunt la farmacie niste pastile adica sunt ca bomboanele mentolate pentru gat iti trece imediat.nu-s scumpe happy succes kiss

| Suhac a răspuns:

Bea un oulaughing

| Blu3Boy a răspuns:

Du-te la Farmacie si cumparati Strepsils si o sa iti treaca imediat! Funda?big grin