| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac o comanda de pe eMag trebuie sa îmi fac cont? Daca comand un telefon mi-l livrează la domiciliu? sau trebuie sa îl ridic de la ei din showroom?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da trebuie sa iti faci cont.
Poti opta pentru livrare la domiciliul sau ridicare de la showroom

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Trebuie sa detii un cont. Poti alege cum sa ridici comanda, o sa vezi pe site cand o finalizezi.
Iti iei Iphone-ul big grin?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu, îmi iau Huawei nova 5t, e mai mult bun că iPhone HR și costă 1250 de lei efectiv e flagship uitate pe YouTube la test speed sa vezi că bate multe telefoane de tot

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Uite un tel de buget de ce e in stare
https://youtu.be/X8fUxnLByFc
La fel de bun că s20 plus, și mult peste a71. telefon de 1250 de Ron.

Uite aici ce diferență uriașă la speed test fata de a51 care costa cam tot atât, deci telefonul asta se joaca cu telefoanele mid range și e la un super preț. iPhone xr e 2800 de Ron nou, mi Târsa sa iau second, daca îmi permiteam îmi luam iPhone 11 era perfect dar suma e astronomică, la unele teste Huawei nova 5t și pe iPhone 11 la bătut. la camera nu e așa briliant in rest e un tel foarte bun, ți-am dat așa o impresie mai detaliată, poate in viitor vrei sa îți schimbi telul.in AnTuTu a scos puțin peste 400.000 așa ceva rar mi s-a dat să văd la un tel la segmentul asta de preț.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sunt 3 solutii de livrare:
1. ridicare din showroom
2. ridicare din easybox (care poate fi mult mai apropiat de tine)
3. livrare la domiciliu
cand selectezi un produs, in dreapta sus iti spune optiunile de livrare, insa sa fii atent, uneori ridicare din easy box si livrare la domiciliu costa la fel, iar in alta ordine de idei, mie nu au reusit sa imi livreze cu ridicare din easybox, si cu o groaza de scuze penibil de penibile, si de atunci iau numai cu livrare la domiciliuwinking

| Hahahaihui a răspuns:

Da, fă-ți cont, înregistrează adresa, numele, contul bancar și cele necesare, iar livrarea se realizează în funcție de preferintele tale, este opțional.

| radagigi a răspuns:

Alegi produsul îl pui in cărucior, completezi adresa si numele tau, si finalizării comanda.Alegi metoda de plata.

| anonim_4396 explică (pentru radagigi):

Dar e necesar să îmi fac cont prima data nu?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru radagigi):

Exista carucior la eMAG on-line?!? unde, UNDE?!?
si eu care ma chinui cu, cosul cand exista carucior crying

| radagigi a răspuns:

Fara sa faci cont, faci comanda si îți vine acasa