| RealKing01 a întrebat:

Daca comand ceva de pe eMAG si platesc cu cardul surorii mele, cand livreaza comanda nu mai trebuie sa platesc nu? Sau are un aparat si trebuie sa am cardul ei la mine?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai platit online nu mai trebuie sa platesti la sosirea coletului. E normal! De ce ai plati de doua ori?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca platesti online ce sa mai platesti la livrare?

| sierra1 a răspuns:

"platesc cu cardul lui sora mea, cand livreaza comanda nu mai trebuie sa platesc nu?"

bine spus!

| RealKing01 explică (pentru sierra1):

Platesc cu cardul ei, si in ziua livrari doar preiau coletul, nu platesc iar nu? spune mi sa stiu

| sierra1 a răspuns (pentru RealKing01):

Da dragă, am zis din prima: ai dreptate doar nu plătești de 2 ori!

| sierra1 a răspuns:

Dar de fapt tu deja ai experiență și deduc că acum, doar faci valuri, așa, că n-ai ce face!

https://www.tpu.ro/......-nu-mi-se/

| Sorin31 a răspuns:

Hai sa o luam logic, tu platesti comanda online cu cardul surorii tale, la ce mai trebuie sa platesti cand vine coletul daca tu deja ai platit online? Vii, iei comanda si salut vericule, atat.