| Balan_Dani_1998 a întrebat:

Ce sa fac sa nu imi mai apara patrate in loc de literele japoneze? Sau chinezesti? plz ajutati-ma (DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| IceBil a răspuns:

Ar trebui sa ai instalate caractere chinezesti / japoneze. Poti sa faci asta aducand un astfel de font in calculatorul tau.

Cauti fontul, deschizi un folder (oarecare) si in bara de adresa de sus introduci: C:\WINDOWS\Fonts
Apoi tragi aici fontul in format ttf, sau pur si simplu il copiezi. Spor!