| OvidiuIonut a întrebat:

Ce se face la mate-info simplu si mate-info intensiv, ce teze se dau, cate ore se fac?

3 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Intensiv ce?
daca intensiv info n-ai teza in plus doar: mate, romana, info si bio/chimie/fizica.

daca esti la intensiv engleza atunci la astea 4 se mai adauga si o teza la engleza.

| DragosFku a răspuns:

Pai ii mate-info intensiv engleza si mate info simplu, adica la intensiv mai ai 2 ore de engleza.
La mate, romana, info si la alegere dintre bio, chimie, fizica.
Deci in total sunt 4.

| s4m a răspuns:

Eu sunt la intensiv informatica si orarul arata cam asa;
7 ore de informatica saptamanal, 4 ore de matematica, 1 de chimie, 2 de fizica si 3 de romana.
Teze la informatica, matematica,romana si o materie la alegere dintre fizica, chimie, biologie.