| HarleyQuinn a întrebat:

Câte teze se dau la mate-info și care sunt acelea? Dar la mate-info intensiv engleză? Presupun că aceleași de la mate-info simplu + una la engleză.

2 răspunsuri:
| Mihai2210 a răspuns:

La mate-info sa dau 4 teze, la matematica, informatica, romana + la alegere o teza dintre biologie, chimie sau fizica.

| LiLBD a răspuns:

Am terminat anul acesta liceul la profilul de matematica-informatica intensiv engleza si pot spune ca dai teza la urmatoarele : romana, matematica, informatica, engleza(acestea 4 sunt obligatorii) si la alegere dintre fizica, biologie si chimie.La celelalte stiu doar ca se dau la romana, matematica, engleza, alegere dintre fizica, biologie si chimie si nu stiu sigur daca la informatica.Succes!