| iolna a întrebat:

Ce se intampla daca am o absenta la laborator, la facultate?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa recuperezi cursul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In general nimic, depinde cum isi organizeaza profesorul materia. Marea majoritate permit 1-2 absente la laborator, altii dau posibilitatea de recuperare in ultima saptamana inainte de sesiune sau chiar in sesiune. Intreaba profesorul sau asistentul, oricum chestiilea astea administrative se spun la inceputul semestrului la fiecare curs

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu se intampla nimic.

| Madayna a răspuns:

Nimic dar depinde si de profesor.

| CartofiorDulce a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| Ela_Miha_1986 a răspuns:

1 absenta sau 2 sunt permise sau poti recupera cu alta grupa

| biaNk6 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar e o regula nescrisa: de la cursuri mai poti lipsi, dar in cazul laboratoarelor trebuie sa mergi