| ANNAx44 a întrebat:

Ce se intampla daca bei thinking cel putin 6 energizante pe zi? poti ajunge in spital? big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să bei 6 energizante pe zi?
Tu cu ce ai probleme, cu capul?
Îți atacă ficatul un astfel de consum abuziv, bei unul poate la o lună.
Pa, pa.

| Minks a răspuns:

Nu, stai linistita. Mai baga inca 6, poate ajungi direct la cimitir.

| ANNAx44 explică:

Oh calmati-va nu beau atatea pe zi o. 0 doar intrebam OMG laughing

| Sn00pY a răspuns:

Sa nu spui la spital ca bei atatea ca nu te mai lasa sa pleci laughing

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Baaaai esti inconstient/a?
Cum sa bei 6 energizante pe zi? iti afecteaza ficatul! macar 1 pe zi daca ai o viata foarte agitata...Doaamne normal ca poti ajunge in spital! Iti distrugi ficatul.

| veronica a răspuns:

E ca si cum ai bea 6 cafele pe zi tu ce crezi ca nu ai sa ajungi la spital ii dai de cap rau inimii tale in monentul asta.

| Tudor1212 a răspuns:

Nu la spital, ci in cimitir... dar serios de bei cel putin 6 energizante ar trebui sa fii la spital (acum nu stiu de la energizante sau de la problema medicala la cap ca poate sa faca asa ceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff. E tare naspa energizantul.Eu la scoala in fiecare dimineata beau 1 litru de Rienergy.asta de vreo 2 ani.in fiecare zi. Si cel mai rau e ca am ajuns dependent de energizant la fel cum sunt si de tigari. Se intampla des sa ma doare inima si sa simti sageti. Ieri am facut un drum mai lung si am baut 3 red bull si 3 rienergy si de aseara a inceput sa ma doara rau ficatul.si inca ma doare. Deci.lasa.ti naibii energizantele

| PuFFy_6962 a răspuns:

Sincer nu. Doar ca tie raw dupa ce le beiii happy Dar daca iti este asja d raw normal ca te duci la spitalwinking