| andrei1121 a întrebat:

Ce se intampla daca dau format la local disck C?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curata hardul de documente nefolositoare si face ordine intre arhive dar problema e ca intarzie mult. mai bine folosesti advaced sistem care 5 care face treaba in scurt timp si are mai multe unelte de imbunatatire a pc-ului.

| Robertttttttt a răspuns:

Oameni buni. Raspundeti clar.: daca tu dai format la local disck C aceea aplicatie va sterge tot ce ai tu pe Local disck C

| soul2soull a răspuns:

Nimk nu poti formata C-ul atata timp cat esti in el (e ca si cum ti-ai taia craca de sub picioare big grin )

merge formatat dar, doar daca esti pe o versiune de windows 7 live sau xp live

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Iti zic eu.big grin
Nu se intampla nimic rau doar iti aseaza toate jocurile documentele.etc in asa fel incat sa poti sa mai bagi mai multe aplicatii(adica jocuri documente foldere) in el si ii si curata de virusi daca ai CLEANER
funda?

| Joey95 a răspuns:

Vorba lu OupS.
Dai format daca vrei sa schimbi Windows omule, nu dai format ca sa vezi si tu ce face.

| andrei1121 explică (pentru Joey95):

Eu vreau sa vad daca se sterg unele chesti

| Joey95 a răspuns (pentru andrei1121):

Nu trebuie sa vezi tu daca se sterg unele chestii, daca nu stii, nu umbli. E cel mai bine happy. Iti sterge TOT ce ai in C, inclusiv Windows'ul.

| OupS a răspuns:

Adio windowslaughing)))

| gabita12 a răspuns (pentru OupS):

Ar trebui sa downloadezi un windows și sa cauti licenta pentru. el

| gabita12 a răspuns:

Ți se șterje tot din local disck C

| Burtea_Marian_1979 a răspuns:

Ar fi bine sa nu dai doar daca vrei sa reinstalezi windows-ul.