| gmxromania78 a întrebat:

Ce se intampla daca fac overclock la AMD Athlon II X2 4400e 2. 7Ghz? Se poate arde?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si posibilitatea asta happy

| gmxromania78 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine il las asa, si daca fac overclock cam cat la % e mai puternic?

| gmxromania78 explică (pentru anonim_4396):

Merita sa fac overclock la acest procesor? Si daca nu fac overclock la acest procesor amd, merge Battlefield 3 la medium?

| ImiUrascViata a răspuns:

Da, ma si mir de ce au mai creat acea functie de la bun inceput pentru calculator, daca stiau ca se poate arde in cele mai multe cazuri nu ar fi trebuit sa o creeze functia. Este ca si cum ai avea o arma cu buton de auto-distrugere, daca intelegi gluma?laughing