| Smn_Larisa_2000 a întrebat:

Ce se intampla daca intarzii o luna cu plata la Avon? Deja mi-a venit o instiintare!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

în 4 Martie 2010 | chocolatte a răspuns:
Pai in 3 zile nu cred ca se intampla nimic dar plateste-o in maxim o saptamana de la data scadenta, eu am patit-o aveam o verisoara care era si ea reprezentatnt si eu stransesem bani pe comanda mea mai devreme si m-a rugat sa o imprumut sa plateasca comanda ei si in maxim 4 zile primeste si ea bani de la clienti si mi inapoiaza, am facut prostia asta, bani nu i-am mai vazut si am tot primit acasa citati timp de vreo 6-7 luni pana a vazut mama o citatie si a platit ea comanda care de la 3 mil ajunsese la 4 si ceva! Bine inteles ca verisoara mea a intarziat si cu urmatoarea factura ca a intrat in bani si primeste si acum citati ca va fi data in judecata. dar nu se streseaza!
https://www.tpu.ro/......-cu-plata/