| CutenessOverLoaded a întrebat:

Ce se intampla daca scrii No Brain pe Google si dai la Ma Simt Norocos? Nu vreau sa incerc! Am citit niste comentarii pe You Tube si nu sunt favorabile.

Nu vreau o imagine, vreau sa imi descrieti prin cuvinte ce apare! Nu vreau sa ma sperii.

Răspuns Câştigător
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Am scris eu acum. Nu sunt virusi. Iti apar 3 mosi care fe f``` si nu mai poti sa scapi de ei trebuie sa dai restart!laughing

Ar trebui sa ma rasplatesti ca am fac asta pentru tinebatting eyelashes:*

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intrii pe http://nobrain.dk/e link de phising, cu virusi, deci nu-ti recomand. :)

| MiiMii a răspuns:

Nu exista nicio imagine, spune ca ceea ce cauti nu este gasit si iti umple PC`ul de virusi.(virusul trojan). Eu nu te sfatuiesc sa faci asta happy

| MyYLife a răspuns:

Nu intra sunt virusi! O prietena de-a mea a intrat si si-a riscat calculatorul.Si exista o imagine in care 3 barbati fac tot felul de prostii.Te sfatuiesc sa nu intrilaughing

| smaty a răspuns:

Nu incerca asta, pentru ca e plina de virusi pagina. am incercat si antivirusul nu m-a lasat sa intru, avertizandu-ma si aratandu-mi o lista intreaga cu virusi.