| adrianbestboy98 a întrebat:

Ce shootere cu grafica super stiti?

8 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Crisis 3, Call of duty gost, Batelfield 4, Call of duty back ops 2.Sunt cele mai bune la graficaCrisis 3 le rupe pe toate.

| YourDeath a răspuns:

Crysis, Call of Duty, Medal of Honor:Warfighter, Halo 4, Alien Rage, Sniper: Ghost Warrior, BioShock Infinite...

| al3x955 a răspuns:

Seriile : Crysis
Cod Modern Warfare
Battlefield

| adrianbestboy98 explică (pentru al3x955):

Modern warfare are grafica naspa

| al3x955 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Gresesti, daca iti merge pc-ul si jocu Modern Warfare 1 cu setarile la max ai sa fii uimit, sa nu mai zic de MW2 sau MW3

| adrianbestboy98 explică (pentru al3x955):

Logic ca o sa mearga pe max

| al3x955 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Uite, http://www.youtube.com/watch?v=TRoEQCBy2Tc
Mie m-i se pare o grafica buna tinand cont ca joaca cu grafica la Mediu
Si asta e MW 1, sa nu mai zic de 2 sau 3 ce grafica au cu setarile la maxim

| mari0oo a răspuns:

Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike: Source, Battlefield toate episoadele, Call of Duty.