| Eu500 a întrebat:

Ce stikuri folositi pentru PS3 MA REFER LA FIRMA?
Adica ce firma este deoarece pe al meu hama nu mi-l citeste

9 răspunsuri:
| Sophie02 a răspuns:

Eu am doua de la Sony si merg foarte bine! Bateria nu se descarca una-doua si imi place si modelul.Stiu ca sunt mai scumpe cele de la Sony dar eu zic ca merita banii happy

| Eu500 explică (pentru Sophie02):

K deci zici cand bagi stikul in ps3 til vede da?

| Eu500 explică (pentru Eu500):

Poti sa itnri pe altex si sa iti cauti modelul de stick pe care il ai Sony si sa imi lasi link aici?

| Sophie02 a răspuns (pentru Eu500):

Da dar..nu mai tin minte sigur dar mi se pare ca a trebuit sa le instalez thinking Poate ca asta e si problema ta.Zic thinking

| Eu500 explică (pentru Sophie02):

Pai cum sa le instalez pe ps3?

| Eu500 explică (pentru Eu500):

Deci cum sa instalez stikul la ps3?/

| Sophie02 a răspuns (pentru Eu500):

Chiar nu stiu thinking Cauta pe youtube un tutorial ceva, sigur gasesti

| Eu500 explică (pentru Sophie02):

Dar u esti sigur ca alea tale sunt Sony si sunt comaptibile cu ps3 adica cand le conectezi la ps3 ti le vede ps3?

| Sophie02 a răspuns (pentru Eu500):

Sigura* rolling on the floor)
Da, 100%. Sony in general este o firma buna de electronice.thinking