| MangoGirl a întrebat:

Ce stiti despre machedoni(macedoni)? Daca iti place si ai vrea sa te casatoresti cu unu trebuie sa fi de nationalitate cu el/ea?

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am auzit ca unii cauta casatoria tot cu machedoni. Dar e probabil mai rar. Pana sa ajungi la casatorie va trebui sa discuti cu el si o sa afli. Asa ca nu de asta ar trebui sa iti faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe Hagi pentru ca el e machedon, poate te si ia de nevasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, cu toata ca familia baiatului nu te v-a indragii niciodata (si invers).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e clar happy eu sunt make si stiu ce inseamna ca familia mea sa nu accepte un baiat Roman, dar asa sunt traditiile la noi, happy si trebuie respectate pentru ca asa dovedesti familiei dale ca ii respecti si nu le incalci cuvantul