| AvalohAlyn a întrebat:

Ce tablete ieftine si bune imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

E-boda revo r70- 399 lei, eboda revo r80- 499lei, vonino sirius evo- 549 lei. Daca ai destui bani iti recomand vonino, dar si celelalte 2 sunt bune.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este buna și tableta Allview, are 4 ore de folosință fără întrerupere.
Pa, pa.

| Lαrisα a răspuns:

Nurofen. laughing

| awspam a răspuns:

Iti recomand la tigani prin bazaruri si piere, ciodeli, is si ieftine si bune, cu putina bafta le prinzi si noi gara ambalate

| alexandruth a răspuns:

Nu exista ieftin si bun. Recomand Kindle Fire (nu-i e-book reader, e tableta), daca te tine buzunarul sa iei din generatia a 3-a.

| Nutzuu a răspuns:

Dicra!