| alwayssmile a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati tablete mai ieftine dar bune, daca a fost si folosite de voi e si mai bine.

3 răspunsuri:
| AsTheLove a răspuns:

Buna alwayssmile,
Unde poti gasi niste super tablete foarte ieftine este la adresa:
http://www.emag.ro/......t-priceasc
Am prieteni si am si eu prima tableta de acolo.Prietenii imi zic ca toate sunt geniale, si sunt ieftine. Daca in curand vrei sa ceri niste aplicatii misto, cauta-ma.

Sunt eu,
AsTheLove

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Hmm thinking Incearca pe tabletepcieftine, din cate stiu preturile sunt bune si calitatea de asemenea.

| alwayssmile explică:

As vrea sa-mi dati nume de tablete, dar sa le pot cumpara din magazine nu de pe net. Ms dau FUNDA