| cosminboy12 a întrebat:

Ce tip de memorie imi trebuie la cerintele astea sistem amd sempron(tm) procesor 3000+ 1, 81 ghz 2 ram 32 bit sistem operare windows 7 funda?

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Tipul de memorie are legatura cu placa de baza.Ce placa de baza ai?
Descarca acest program:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml
Nu trebuie instalat. Extragi din arhiva si il pornesti de la i-ul ala alb intr-un cerc verde.
Dublu click pe motherboard(placa de baza), click pe motherboard si citesti in dreapta la motherboard name(numele placii de baza).