| anonim_4396 a întrebat:

Ce tunsoare mi se potriveste daca am fata alungita? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| maraa_9303 a răspuns:

Se pare ca unii de pe aici au nevoie de un curs de alfabetizare :))
si legat de intrebare am cautat si eu pentru prietenul meu niste tunsori. pentru ca si el ca si tine are fata alungita si in final am gasit http://www.hairfinder.com/.Gasesti foarte multe tunsori aici. poti sa cauti tunsori in functie de preferintele tale e foarte tare site-ul.

Sper ca ti-am fost de folos>:D<
Si daca da. Dami da-mi fundita(sper ca nu am fost prea insistenta):D

5 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Dacă vrei să creezi efectul de faţă mai plină, lasă-ţi în primă instanţă breton. Pe o parte de preferat, pentru că eşti băiat...
Dacă ai curaj, lasă bretonul mai lung, şi tunde părul la spate unde îţi poţi face ţepi. Poţi să adopţi şi stilul punk. Doar imaginaţie îţi trebuie.

| Diiana232997 a răspuns:

laughingscuze dar mi se pare amuzant, in fine cred ca bobbig grin

| gagaangel a răspuns:

Buna
pai baiat fiind poti sa-ti lasi breton si parul putin mai lung dar nu mult in stil de funcky dar si daca il tunzi mais curt cred ca ti-ar sta bine cel mai bine du-te la o frixerie si intreaba acele femei sugur se pricep sitzi vor spune mai multe
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te tunde