| Andreea`:) a întrebat:

Ce va place asa de mult la >filmul"AVATAR"?

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai tu n-ai vazut ce fel isi misca coada cand fac dragoste?rolling on the floor

| Aero a răspuns:

Mie nu imi place asa multbig grin L-am vazut chiar pe 18 dec la premiera. Am fost foarte curios, la cata publicitate a avut. Dar am vazut ca e doar un film slab imbracat bine in imagini de luat ochii, facute 80-85% pe calculator. Plus ca stiam alte filme regizate/produse de Cameron care mi-au placut enorm, de asemenea a adus-o si pe actrita Sigourney Weaver in rolul Dr. Grace. Chiar m-a tentat mult sa-l vad. Doar publicitatea aia exagerata facuta inaintea lansarii l-a ajutat foarte mult. Pentru mine nu e ceva remarcabil gen StarWars, Harry Potter, Lord of the Rings, Aliens, d-astea S. F.-Fantasy sau chiar si Titanic e mult mult mai bun.

| Ancutsa a răspuns:

Mie una, nu mi se pare cine stie ce, dar uite aici :-s.
http://www.adevarul.ro/......81881.html

| Razvan a răspuns:

Nu imi place nimic la filmul ala. A fost o pierdere de timp sa ma uit la el, mai bine studiam cresterea in inaltime a firului ierbii. Ce mesaj transmite filmul ala? Asta ziceam si euwinking

| alecs871 a răspuns:

Prea multa bataie de cap cu un singur film, nu a obtinul niciun oscar. E tare videoclipul asta http://www.happyfish.ro/voice_cover/avatarul_dupa_oscar

| Daiana90 a răspuns:

Nu stiu... e stiintific, imi plac "creaturiile" alealaughing, si cel mai mult vreau sa il vad in 3 dbig grin.Deci sincer eu vreau sa il vad pentru 3D :p

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu. mi place laughing)) ma enerv c ii cu desene d astea. eoo prefer filmele horror =p~

| StaRmAgiC a răspuns:

Sincer nici 3d nu era cine stie ce.Filmul e dragut dar nu atat incat sa intreaca filmul "titanic" sau cum s-a scris prin ziare ca unele persoane s-au sinucis dupa vizualizarea filmului.Deci pe mine nu m-a impresionat.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nimichappy

| OrangeWind a răspuns:

Mie nu mi se pare cine stie ce filmbig grin Mi se pare un oarecare film SF

| Mihaela_2782 a răspuns:

Filmul nu e atat de frumos... poate ca e mai fascinant daca il vezi 3D. Pe mine nu m-a impresionat atat de tare, ma asteptam la ceva mai...captivant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transcendenta.probabil de aia s-au sinucis unii, fiindca nu mai fac deosebirea intre fictiune si realitate.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Nu este chiar tare

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Mie nu imi il adorlaughing))

| hitler666 a răspuns:

Efectele speciale, atat.