| Mihai651 a întrebat:

Ce voia sa zica Hitler prin omul chiar daca isi ia viata va reveni in stare si in spirit in natura? adica va fi tot una cu natura? nu se refera la reincarnare, nu?

2 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Era Hitler un etalon? nu cred si nu tot ce abera el era litera de lege si se stie ca in ultimul timp a fost declarat chiar de medicul personal cu probleme mentale asa ca trebuie sa determinam si perioada cand a declarat aceste lucruri

| Volsvagan70 a răspuns (pentru cyupaku):

Intotdeauna dusmanii israelului si ai SUA sunt declarati nebuni sau psihopati. Cam bate la ochi.