| Adrian_2856 a întrebat:

Ce windows xp recomandati si ce antivirus? am 1 gb de ram.auzisem pe un amic de al meu ca are windows xp sp3 corporate student edition february 2011 cu avast free 6 instalat.ast parerea voastra! Ms!

2 răspunsuri:
| Pajurã a răspuns:

Salut!
La un giga de ram iti recomand Windows XP SP3 pentru ca Se7en-ul nu raspunde bine nici la 2GB de RAMI (in cazul meu), la 2GB iti da multe erori si nu are timpul de raspuns foarte bun.
La categoria antivirus, hmm, daca ai un calculator mai slab ia AVG daca il ai bun ia AVAST, NOD32 sau AVIRA. Poti folosi si Windows Security Essetials, un antivirus care ti-l da windows-ul.
Funda?