| Sparky a întrebat:

Ce ziceti sa cumpar un IPHONE 3GS second hand sau un Nokia E72 nou?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Maryanoo a răspuns:

Motorola Defy! Cauta detalii despre el si ai sa descoperi DE CE big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Holocause a răspuns:

IPhone 3 gs e mult mai bun am avut si eu si mi s-a stricat dupa multi ani, ce conteaza daca e la mana a doua?!

| meastylin a răspuns:

Iphone e mai super decat Nokia parerea mea...

| Day_2792 a răspuns:

Eu aş alege Nokia E72. Multă lume se omoară după IPhone. gen IPhone in sus, IPhone in jos, însă mi se pare mult mai practic un telefon cu tastatură qwerty. Părerea mea. ^^"

| Inoffensive a răspuns:

IPHONE 3GS second hand ar fi bun doar daca nu e sgariat sau altceva...dar consider ca e mai bine Nokia E72 nou deoarece daca e second hand poate nu va merge din prima...parerea meabig grin