| anonim_4396 a întrebat:

Cererea de înscriere pentru facultate trebuie să o printez eu şi să o ataşez la dosar sau o primesc când merg să-l depun şi o completez pe loc? Aş vrea un răspuns sigur, vă rog mult.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cererea de înscriere o primeşti în momentul când mergi la facultate pentru ca să te înscrii!

Toate cele bune.

| stlucian a răspuns:

O completezi pe loc e mai sigur.

| Heliodor a răspuns:

Poate ar trebui sa zici si facultatea. O poti printa daca poti, daca nu tio dau ei acolo. De obicei se pune online, ca sa mai scuteasca din agromeratie.

| ella4all a răspuns:

O vei primi si o vei completa cand ajungi acolo