| MirunaRaluca4 a întrebat:

Pentru a intra la cămin trebuie să mai completez/depun ceva (dacă la înscriere am bifat căsuța cum ca am nevoie de camin ) până când se anunță cine și cum intră?? Vă rog să mă ajutați cu un răspuns

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa se afișeze data la care se fac repartizările, probabil cu 2-3 zile înainte de începerea anului o sa fie. Tu ești deja pe lista pentru cămin, trebuie sa fii prezenta acolo pentru ca o sa te strige și o sa îți spună in ce camera te-au repartizat, îți vor da contractul și trebuie sa platesti chiria pe o luna și avansul apoi te duci la cămin și îți iei camera.

| MirunaRaluca4 explică (pentru Bondarel99):

Mulțumesc tare mult

| MirunaRaluca4 explică (pentru Bondarel99):

Dacă depun o fișa de înscriere la căminele cu confort ridicat se mai ia in considerat faptul ca eu vreau tot la cele cu confort scăzut?

| Bondarel99 a răspuns (pentru MirunaRaluca4):

Chiar nu stiu asta. Eu ti-am zis doar regula care se aplica la mai toate universitatile happy