| Anda1197 a întrebat:

Ceva teme pentru Lg optimus net? de unde pot descarca. Am cautat si am gasit cateva, dar daca gasiti ceva mai bun dau fundawinking

4 răspunsuri:
| mister2012 a răspuns:

Dar unde sunt temele la el ca si eu am si nu le gasesc unde le are.

| Anda1197 explică (pentru mister2012):

Nu stiu..ca eu inca nu am telefonul. e pe drum :-s. dar am inteles ca are teme, am descarcat cateva de pe net...dar mai vreau devil. Si eu am sa le pun pe card, deci o sa-mi fie mai simplu sa le gasescbig grin

| mister2012 a răspuns (pentru Anda1197):

Nu mai conteaza le-am gasit.

| TeKs2911 a răspuns (pentru mister2012):

Man.zi si mie unde le are..ca si eu le cautwinking