| Pitic a întrebat:

Chinezi au avut vreun utilaj, cu care au construit marele zid chinezesc? au facutu totul prin putere fizica?

3 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Nici acum nu s-a deslusit misterul si nimeni nu poate sa explice exact ce a fost acolo.Se presupune ca au fost ajutati de niste puteri supraomenesti

| LightDr a răspuns:

O fi sculptat zidul in piatra adus de oamni.cum au fost construite piramidele, asa cred ca si zidul

| AshuraElric a răspuns:

Aha...deci asta era intrebareahappyPai...au folosit probabil aceeasi metoda ca si egiptenii, rostogolirea lor pe bustenithinking Sau au torturau bietele animale ca sa le care bolovaniibatting eyelashesOricum superba constructiehappy