| baiatuucupizzza a întrebat:

Ciao TPU! Maine merg la Ocnele Mari din judetul Valcea si nu stiu daca pot sa imi iau laptopul cu mine, gasesc wireless si curent de incarcare pentru laprop va rog frumos imi puteti spune cei care ati vizitat aceasta "statiune"?!

3 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Salutbig grin eu sunt din Valcea happy si nu stiu ce ai auzit adar e evident ca ai curent la "statiune" deci poti sa iti incarci laptopul... in schimb wireless nu ai de unde happy...

| baiatuucupizzza explică:

Ma reeream la o priza idioato

| Twinky a răspuns:

Traim in secolu 21, deci iti dai seama ca peste tot exista asa ceva. Cum sa nu existe curent? laughing