| deutszaandreutzsa a întrebat:

Maine merg in timisoara imi puteti spune niste locuri de vizitat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heylaa! :-*
Nu am fost in Timisoara, dar am gasit ceva interesant pe net pentru tine :
http://www.turistik.ro/romania/timisoara/obiective-turistice-timisoara
Sper ca te-am ajutat, draga! :">
Distractie placuta! ♥
Take care! :-*
♥-Marmelade-♥

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Catedrala Mitropolitana, Piata Operei, Piata Unirii, Domul din P.U., Catedralele din Pietele Balcescu si Traian, Muzeul Banatului, la 2 pasi de Opera, Muzeul de Arta din Piata Unirii, restaurantul "Vaporul", Gradina zoologica, etc.

| IoanaKincaid a răspuns:

DA!
In primul rand Catedrala, care e superba, mai poti vizita Iulius Mall'ul, Opera, pe partea dreapta sunt terase, este si o librarie, pe partea stanga si dreapta sunt numai magazine.

| talentul a răspuns:

In primul rind daca ai ceva bani du-te in mall,, poti merge prin centru, catedrala, cam astea ar fi atractiile principale din timisoarahappy funda?