| alikleo a întrebat:

Ciao,
vreau sa adaug in google chrome o extensie de pe google chrome.org dar apare un mesaj cum ca nu se permite adaugarea de extensii decat din magazinul chrome, insa eu imi amintesc, ca am vizionat odata un videotutorial cu metoda prin care se pot adauga extensii si de pe alte site-uri...insa nu-l mai gasesc...
Daca stie cineva si are chef sa-mi spuna...
Multumesc

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Ce naiba ma? googlechrome.org? Nu exista asemenea site. Foloseste extensiile din magazinul chrome.

| alikleo explică (pentru RaduHD):

Adevarat nu exista google chrome.org,dar daca stiai ceva ti-ai fi dat seama despre ce este vorba...dar te-ai bagat doar in seama...http://www.chromeextensions.org/
ei bine NU vreau sa adaug din magazin... exact asta am spus mai sus...

| iliutza49 a răspuns:

Stiu ca era ceva prin setari incearca sh cauta pe acolo