| madutza_6685 a întrebat:

Cine are de vanzare catel bichon? plz imi doresc foarte mult eu sunt din ploiesti idul meu este madutz_nebunik@yahoo.com pentru mai multe informati pret, transportul.etc big grin

2 răspunsuri:
| IchHabeKeineName a răspuns:

Intra pe www.eanimale.ro te duci la caini, dupa la vanzare, selectezi rasa Bichon si apoi iti cauti in ploiesti. Trebuie sa existe ceva. Daca nu, poti cauta pe google.Bye!

| madutza_6685 explică:

Am gasit duminica pe tocmai.ro in ploiesti si am sunat si il i-au cand are 1luna jum, abia astept :X