| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga intre Steaua - Liverpool (in seara asta pe protv ora 20.00) _)_ astept parerile

Răspuns Câştigător
| asdfghjklo a răspuns:

Sper ca steaua...are destule sanse si daca se chinuie putin castigawinking. s`ar putea ca liverpool sa se creada "mari si tari" si sa nu se chinuie/gandeaska atat de mult la acest meci si poate cine stiesmug...sa vedem!

Hai SteaUa! ForeVerhappy :X

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea mea este că va lua bătălie Steaua!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Steaua va castiga, va fi greu dar nu imposibil. Forta Steaua.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Imi este greu sa ma pronunt adica eu sunt stelista, dar sa ne uitam putin cu cine joaca, dar daca luptam si mucim nu este inposibil sa-i batem, eu am speranta ca va fi 1-0 pentru noilove struck

| Vladz11 a răspuns:

Eu zic ca Steaua va face un joc bun happy... Dar Liverpool va castiga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici vezi live steaua liverpool http://rlsp11.blogspot.com. Fortzxa Steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steaua a facut egal si a jucat extraordinar de bine. Voi astia care tin cu Steaua voi sa aveti incredere in ei si sa le tineti tot timpul pumni cand joaca.FoRtZa StEaUa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui adevarat liverpool va castig

a asa cred eu, sper ca liverpool sa castige