| anonim_4396 a întrebat:

Cine e din CONSTANŢA si stie...cat costa si de unde iau bilet pentru autobuzul supraetajat? pe el scrie pret unic 4 lei adica plec din gara cu 4 lei vizitez tot etc si se intoarce tot in gara? sau cand ajunge in mamaia la locul de intoarcere trebuie luat alt bilet adica cost total 8 lei? asta nu inteleg paltesc 4 lei plec din gara si se intoarce tot acolo sau mai iau odata bilet?

1 răspuns:
| CiicxuBăă a răspuns:

Nu, nu te intoarce din cate sstiu. adica te lasa pe la faleza.