| Madutzza98 a întrebat:

Cine era baiatul acela Fane care a aparut la sfarsitul emisiunii ``Romanii au Talent``?

Răspuns Câştigător
| AcelasiOm12 a răspuns:

Numele lui este Stefan Graur si era operator-regizor Protv.http://www.cancan.ro/......14565.html

6 răspunsuri:
| Shooter a răspuns:

Era rapper-ul acela ucis pe trecerea de pietoni impreuna cu prietenul lui....si el fusese la romanii au talent. Mai uitati-va frate si pe la televizor, nu toata ziua pe facebook.

| Madutzza98 explică (pentru Shooter):

Trimite-mi si mie link-ul cand a fost la romanii au talent puppy dog eyes

| suffarstar a răspuns (pentru Madutzza98):

In fiecare vineri pe ProTV de la 8.30.

| AcelasiOm12 a răspuns (pentru Shooter):

Tu te auzi ce vorbesti...rolling on the floor. Pe rapper-ul ala il chema Andrei Dragomir aka AcelaSHH nicidecum Fane.Si cand a fost el la Romanii au talent rolling on the floor? doamne
Odihniti-va in pace Andrei si Cosmin sad

| Madutzza98 explică:

Cine era?

Răspuns utilizator avertizat