| Annett a întrebat:

Cine imi poate recomanda o carte interesanta? Accept orice raspuns. va roog

9 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Mark Twain- Prinţ şi cerşetor love strucklaughing

| olteanu94 a răspuns:

The Kyte runner, a clockwork Orange, magazinul de sinucideri, Buruiana care impleteste strengul, omul cu cercurile albaste, alchimistul & much morehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pelerinul rus

| Georgy_7404 a răspuns:

O carte foarte interesanta daca esti genul mai romantic Maitreyi de Mircea Eliade foarte frumoasa de dragoste

| Gabitzooo a răspuns:

Panza de paianjen - Cella Serghi este o carte foarte intereseanta despre o adolescenta cre povesteaste viata ei si a prietenei ei in care intervine si un bait la mine in familie mama, tatai, bunica, matusa toti au citit-o chiar si de mai multe ori si eu am inceputo doar ca m-am plictisit la pag 70 si... nu stiu poate nu a fost buna pentru mine Poate iti va place P.S. scuze pentru greselile ortografice! mie somn si ma doare mana

| LoadedGun a răspuns:

Avi - Portretul unei fantome trebuie sa o citesti e mortala :x eu am citio de 4 ori

Aici e rezumatul
http://www.bookiseala.ro/avi-portretul-fantomei/24567.html

| Cosminaaaa999 a răspuns:

Necunoscuta din congelator-Rodica Ojog Brasoveanu

| pinkvampire a răspuns:

Pai... depinde ce preferi euite aici niste carti. sper sa iti placa : Academia Vampirilor, Vampirii din Morganvile, Nu plange sub clar de luna

| Killer_5066 a răspuns:

Twilight e o carte foarte interesantawinking