| Tania25 a întrebat:

:*
Imi recomanda cineva o carte interesanta?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Mein Kampf.

| Pricked a răspuns:

Seria A Song of Ice and Fire.

| Sociopat a răspuns:

Fight Club de Chuck Palahniuk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu momentan citesc "Cum sa gandesti ca un milionar". Nu stiu de ce, dar am senzatia ca nu prea ma va ajuta, dar daca pe tine te ajuta impartim milioanele tale ca asa e frumos, nu?happy

| secretlove2014 a răspuns:

Sub noaptea teilor vrajiti, mi s a parut fff interesanta nu e o carte plictisitoare, este vorba despre o poveste de dragoste foarte interesanta, chiar daca o sa alegi altceva e bine sa citesti si asta, pentru persoane care cred intr o iubire adevarata!