| elenitas a întrebat:

Cine imi poate spune daca sunt bancomate in aeroportul din Iasi? Daca da, ce banca isi are filiala acolo? Multumesc anticipat pentru rasp...

1 răspuns:
| MrSnuggles a răspuns:

Sunt sigur Bancomate la orice aeroport, deoarece e un loc prin care trece multa lume si mai nou lumea nu mai foloseste banii si prefera cardul, bancile anticpand deja chestia asta si punand bancomate in lucurile aglomereate cum e in cazul de fata aeroportul. Filiala? Cred ca fiecare banca are unul laughing
winking