| Octavia_4740 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum pot vedea pe calculator tv mai multe programee ca am incercat pe site-ul www.coolweb-tv.net sau ceva de genuu si imi spone sa incerc in internet explorer si am dat la internet explorer si imi cere windows xp si eu am windows 7 ultimate! imi puteti da si mie alt site casa imi mearga la windowsul pe care il am? va rog frumos!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sistemul de operare nu are nici o legatura, important este browserul de internet, respectiv Internet Explorer, in cazul de fata. Vezi ca mai trebuie si anumite playere, sunt indicate la fiecare post TV, respectiv Sopcast Player, VLC Player, Windows Media Player, Adobe Flash Player etc, pe acestea(daca nu le ai) le poti descarca de pe site-ul respectiv. Succes si vizionare placuta!

| Catalion a răspuns:

Http://filme-online.biz
Pentru a vedea, trebuie sa folosesti internet explorer si sa instalezi pluginul shopcast.

| Octavia_4740 explică:

Da am incercat sa instalez pluinguri sau cele enumerate dar nu a mers nu stiu de ce?thinking