| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Am Internet Explorer 11 pe Windows 7 ultimate 32 bit si cand intru in internet explorer imi zice Internet Explorer nu mai functioneaza. Ce ar trebui sa fac ca sa mearga? Dau Funda! Urgent!

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Sa instalezi un alt browser, iti recomand Comodo Dragon Internet Browser mult mai sigur si mai rapid.
http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

Daca totusi doresti sa te chinui cu el si sa aduni virusi, urmeaza pasii: control panel/internet options/advanced/clic pe restore advanced settings/apply/ok.

| SnIpErInVizIBiLE explică (pentru Iwao):

Eu mai mult pentru Sopcast vreau!