| Nutzzzzu a întrebat:

Cine imi spune un metin2 ceva genu ca world? adica sa fie maxim lv 250 sa fie toti bossi ( dragon vrajitoare etc) la ei sa pice itmepe pentru ultimile upgrade. stiti la ce ma refer. sa se creasca cat de cat usor in rest sa fie mai greut cine imi da unu bun primeste funda big grin

3 răspunsuri:
| Andrei663 a răspuns:

Metin 2 steel e super tare eu ma joc si imi place nult si are caracteristicele pe care le vrei tu
Funda?

| Nutzzzzu explică (pentru Andrei663):

Nu funda steel e o panarama cu toti modatii

| Andrei663 a răspuns (pentru Nutzzzzu):

Pai normal ca nu iti place daca nu stii sa joci, dac swtiiai sa joci bateai si modatiwinking