| anonim_4396 a întrebat:

CIne imi zice un site de poker unde sunt multe freeroll-uri?
si cine stie ce s-a intamplat cu FUll tilt poker....mai revine sau?

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Pe bani reali?

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la inceput iti da 1000 de puncte (cand iti faci cont)daca pariezi si le pierzi pe toate poti sa iti incarci contul cu puncte imediat da trebuie sa platesti sau astepti 10 min si se incarca singur cu 500 de punct.

| anonim_4396 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Da alea 1000 de puncte pot sa le schimb in bani reali daca le inmultesc?

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred...