| polya777 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un site pentru a studia engleza: gramatica si vorbire orala? funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Vorbire orala? apai exista si vorbire anala sau ce? nu este ea prin definitia ei in dex, aceasta vorbire, facuta pe cale orala? ca altfel era scris o.O.

| polya777 explică (pentru JohnnyBi):

Nu inteleg oamenii care se agata de orice fleac. o faci pe desteptul?! esti un grosolan! daca nu poti ajuta cu ceva, apoi de ce sa raspunzi? intrebarea a fost pusa pentru a primi raspunsuri utile, dar nu pentru comentarii!

| JohnnyBi a răspuns (pentru polya777):

Vezi-ti de oralul tau acolo laughing.

| polya777 explică (pentru JohnnyBi):

Vorbire=comunicare. comunicare orala. ai probleme?

| AleXu224 a răspuns:

Iti spun eu un site : Scoala
du-te acolo si invata ca nu invetimai bine pe net decat la scoala!