| dana_9118 a întrebat:

Cine ma ajuta? deci cand intra cineva pe hi5 de pe calculatorul meu windwosu adresele de email si parolele. cum fac sa le sterg care le am salvate?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ai mozilla banuiesc happy.pai deschide o pagina de internet la intamplare ai acolo in bara de sus meniul fisier,editare, vizualizare etc tu faci asa: click unelte>curata istoricul recent>click pe detalii>bifezi toate casutele>perioada de curatare: tot>click pe curata acum. sper ca ai versiunea in romana, adica update la zi.ciao