| dana_9118 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma. cand intru orcine intra pe hi5 de pe calculatoru meu, mi se memoreaza adresele de email si parolele. va rog spuneti-mi cum pot sa le sterg va rog

5 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Intri in setarile browserului si stergi datele despre logari
mai pe romaneste intri in setari nu stiu la ce folosesti tu explorer, mozilla si parca la history ai delet recent log in history

| radwoo24 a răspuns:

Pai ai optiunea Remind Me (sau Aminteste-ti de mine... ma rog cum e tradusa). Daca ai debifat asta te duci la optiunile/setarile browserului tau si deselectezi de la Security optiunea care iti memoreaza toate parolele, username-urile si alte date. Funda?

| teodor10 a răspuns:

Lasa parolele si invata sa scrii o propozitie pe care sa o citeasca un om fara a se enervawinking

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Dai log out inainte sa iesi

| ROX_5276 a răspuns:

Iti ramane deoarece ti bifat Keep me logged in, debifeaza-l dupa aia intri pe adresa de email care nu vrei sa-ti mai apara dai log in si dupa aia dupa ce ai intrat din dreapta sus dai log out si gatawinking