| dana_9118 a întrebat:

Salut, am o problema cand intra cineva pe hi5 de pe calculatorul meu se memoreaza adresele de email si parolele, cine imi spune cum sa le sterg adresele si parolele memorate. ajutati-ma va rog frumos

3 răspunsuri:
| semix a răspuns:

Salut.tools -> options - > security -> debifezi remember passwords for sites(firefox). bafta big grin

| Nesquik_8060 a răspuns:

Dc ai vrea sa le stergi? Lasa-le acolo ca nu se stie cand te supara vreo unu;-)

| dana_9118 explică:

Am facut ce miai zis mersi mult. dar acum cum fac sa le sterg adresele si parolele deja memorate?