| Selinas a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Am o problema cu web-ul.Mi-am luat de curand un laptop, iar camera web care e incorporata...e pe dos.Stie cineva ce trebuie sa fac? Presupun ca e ceva din setari dar nu stiu cum sa fac.Va rog cineva sa ma ajute :* dau funda(as vrea un rasp. cat mai concret) mersi muult

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Intri la setari si si ai rotire sau ceva de genul

| Selinas explică (pentru emag):

Da dar unde la setari?

| Selinas explică (pentru emag):

Unde la setari? Imi poti da te rog un raspuns mai concret? Te rog mult.

| emag a răspuns (pentru Selinas):

Cand deschizi fereastra de web ar trebui sa ai in partea de jos, dreapta o cheie mica, sau o camera mica, si dai click pe ea

| Selinas explică (pentru emag):

Deci chiar nu inteleg.camera e incorporata in laptop si in acelasi timp intoarsa invers, pe dos, pot sa intru decat pe un program, ca sa fac poze ceva numit lifeframe nu gasesc nicio cheie.sad

| emag a răspuns (pentru Selinas):

Ai reusit?

| Selinas explică (pentru emag):

Te rog frumos frumos imi poti da id-ul tau sa ma lamuresti cu aceasta problema?

| emag a răspuns (pentru Selinas):

Pisy_ewgy