| ovidiugiosanu90 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o informatie ...am mai multe filmulete si as dori sa fac un film cu ele, dar nu stiu cum se le atasez... poate imi spune cineva un program multumesc!

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Movie Maker este simplu de folosit si foarte bun la asa ceva.In plus poti taia din filmulete cu el si poti face diferite efecte. Mai stiu si o pagina care te poate ajuta in acest sens, e gratis dar trebuie sa-ti faci cont pe ea pentru a crea, se numeste onetruemedia, caut-o pe google.Pagina e mai buna decat Movie Maker la facut efecte, dar Movie Maker e mai bun decat pagina la atasat filmulete.

1 răspuns:
| HunnyBAG a răspuns:

Incearca Sony vegas, e gratis si poti,, lipi'' filmuletele, sau poti taia din ele, e foarte bun.