| Motanik a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa rezolv problema cu search seting.cand vreau sa Deshid My computer imi da o eroare "search seting v1.2.3" si nu stiu cum sa Scap de ea sa nu imi mai dea asa si trebuie sa ii dau cancel si apoi ma lasa sa Intru in My computer [dau funda cine ma ajuta]

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai o problema serioasa cu pc-ul daca iti da o asemenea "eroare", mai exact este infectat. Un virus foarte periculoc ce afecteaza functionarea windowsului in sine. Cel mai bine si mai bine ar fi sa reinstalezi windowsul cu o formatare necesara a partitiilor. Exista si metode de inlaturare a virusului dar e complicat.Bafta!

1 răspuns:
| Motanik explică:

In sistem32 am gasit un virus "cal troian: si nu stiu ce sa fac.Se Numeste "smss: de sterg smss din sistem32 mai merge windowsu? Nu se intampla nimica?