| denisa0906 a întrebat:

am o mik problema cu calculatorul as vrea sa ma ajutati voi.sad deci: cand intru in internet sau in my computer sau oriunde in orice folder imi apare o eroare in care scrie search settings 1.2.2 nu stiu dc sad si imi arata o singura optiune :cancel sad noah... ce`i de facut sa dispara chestia aia? va rog un pic de ajutorbig grin :X

9 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

My Computer >>Proprieties>>Advanced>>Error Reportings>>Bifeaza disable error reporting si debifeaza but notify my when criticals errors occur si asta ar trebui sa impiadice sa iti mai apara erori :d

| Catalion a răspuns:

Dai restore din system restore.

| m4them4tic a răspuns:

Nu am intampinat niciodata problema asta, insa am cautat pe google metode pentru a o rezolva si pot spune ca cea mai simpla metoda e sa faci o noua instalare a windows-ului!

| alexutzu00791 a răspuns:

Schimbi windows-ul si ai rezolvat o

| denisa0906 explică:

Si unde gasesc eu system restore?straight face

| denisa0906 explică:

Gata am gasi sistem restore darr dar nu e nicio schimbare i-am dat restore apoi si-o dat restart apoi cand am intrat in internet explorer straight face mi-a aparut din nou aia cu search settings 1. 2. 2sad ale sfaturi?

| denisa0906 explică:

Unde gasesc propiertis la my computer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba windows-ul dar ceama un specialist adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id-ul meu si te ajut...ca am nevoie de mai multe detalii

www.mirceabondar.com